Yakimasport - mur piłkarski Elite 180 cm

349,00 zł
Brutto
Ilość
Zamówienie realizujemy z magazynu producenta

Mur piłkarski ELITE — 180 cm

Trening stałych fragmentów gry? Praca nad prowadzeniem piłki? To i wiele, wiele więcej umożliwia nasz mur piłkarski Elite. Prawdę mówiąc, nie wyobrażamy sobie kompletnego i rozwijającego treningu bez tego sprzętu. Sprawdzi się on zarówno w drużynach zawodowych, jak i amatorskich, niezależnie od poziomu rozgrywek, czy wieku zawodników.
Piłka nożna mocno zmieniła się w ostatnich latach. Stałe fragmenty gry zyskały na znaczeniu. Dziś trzeba umieć je rozgrywać w wielu wariantach, a przede wszystkim skutecznie wykonywać, zwłaszcza rzuty wolne. Podobnie wzrosło tempo rozgrywki, a sprawne prowadzenie piłki pozwala odnaleźć się zawodnikom na małym przestrzeniach. Nic dziwnego, że również trening uległ zmianie. Mur piłkarski Elite pozwala na zaplanowanie wciągającej, wydajnej jednostki treningowej, w której wzmocnione zostaną pożądane umiejętności. Już juniorzy powinni pracować z tego typu sprzętem, co na szczęście w profesjonalnych akademiach jest standardem.


Jakie są główne atuty muru piłkarskiego Elite 180 cm?

    odporność na uszkodzenia — przy trafieniu mur wygina się, amortyzując uderzenie, po czym wraca do pozycji wyjściowej;

    sprzęt został wykonany z najwyższej klasy tworzywa gumowo-plastikowego;

    umożliwiamy dokupienie specjalnego wózka, który pozwoli wykorzystać mur na sztucznej nawierzchni bądź hali;

    mur dostępny w kolorze żółtym i niebieskim;

    cena dotyczy pojedynczej postaci o wysokości 180 cm.

Organizuj ciekawe treningi i rozwijaj umiejętności swoich podopiecznych. Jeśli natomiast chcesz wiedzieć więcej na temat muru piłkarskiego Elite marki Yakimasport — skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy.

100098
chat Komentarze (0)