• -25%

Lanki Joma PROPULSION LITE 901 CZARNY FIRM GROUND

344,00 zł
258,00 zł Zniżka 25%
Brutto
Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zaprojektowany dla piłkarzy poszukujących maksymalnej lekkości i najlepszego dopasowania. Każdy element został stworzony przy użyciu najnowszych technologii.
Krój jest wykonany z nici, dzięki czemu zapewnia większą lekkość, wyjątkową oddychalność i wyjątkowe dopasowanie dzięki technologii SOCK SYSTEM, a skarpeta zapewnia lepszą ochronę i stabilność stopy. Technologia ONE PIECE, która eliminuje szwy, ułatwiając dopasowanie do stopy i unikając przybierania na wadze. Zawiera spawany TPU w celu wzmocnienia i zapewnienia większej odporności. Technologia M COUNTER na pięcie dla wzmocnienia, technologia WATER RESISTANT, która zapobiega wchłanianiu wody.
Wstępnie uformowana wkładka EVA, która idealnie dopasowuje się do stopy.
Podeszwa wykonana z wysokiej jakości nylonu, jest najlżejszą podeszwą Joma przeznaczoną do elitarnej piłki nożnej na naturalnej trawie. Charakteryzuje się masą zaledwie 52 gr. UNIQUE jest produkowany w dwóch gęstościach, które umożliwiają skręcanie i zginanie tam, gdzie wymaga tego stopa, co pozwala uniknąć deformacji i możliwych obrażeń piłkarzy. Ma zewnętrzną podporę, która sprzyja wsparciu pięty.

1 Przedmiot
chat Komentarze (0)