Latest posts

Trener

Sukcesy drużyny składają się nie tylko z utalentowanych zawodników, ale przede wszystkim strategii ustalonej przez mentora zespołu. Jeśli zatem jesteś początkującym trenerem lub nawet ekspertem od piłki nożnej i szukasz nowych sposobów na poprawę efektywności Twojej kadry, to dobrze trafiłeś. Z naszymi akcesoriami i sprzętem każdy sezon rozwinie Wasze umiejętności i sprawi, że rozgrywane mecze przebiegną zgodnie z planem.

Markowy sprzęt i akcesoria dla trenera

Wspieramy zarówno wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną - w ofercie mamy książeczki, które pokazują praktyczne wskazówki odnośnie modyfikacji gry oraz wspierania rozwoju piłkarzy. Posiadamy również taktyczne tablice magnetyczne, dzięki którym żadna złota myśl nie ucieknie z głowy. Do reszty akcesoriów do gry w nogę zaliczamy gwizdki, stopery, pasy oraz inne przybory niezbędne dla szkolnych, akademickich i mentorów-hobbystów zespołu.

Każdy lubi pokonywać własne ograniczenia – czasem jednak regularne ćwiczenia są niewystarczające. Problem często leży w kwestiach technicznych oraz taktycznych u poszczególnych członków drużyny piłkarskiej - a nawet w braku sprzętów. Dlatego swoje obserwacje warto gdzieś zanotować, aby potem przeanalizować wszystko z zespołem.

Sprawdzone wyposażenie do piłki nożnej

Asortyment naszego sklepu ułatwi trenerom rozwinięcie kwestii technicznych, strzeleckich i wytrzymałościowych. Wszystko dzięki dobrym jakościowo sprzętom i akcesoriom, które śmiało może używać nawet i pierwsza liga. Wraz z ich regularnym używaniem możesz liczyć na efekty – niezależnie od wieku Twoich zawodników. Bo grę w nogę każdy może rozwijać.

Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś amatorem lub zawodowcem. Nie chcemy, aby trening czy mecz był tylko nic niewnoszącym spotkaniem. Sprzęt do piłki nożnej dostarczony przez naszych producentów pozwoli przekuć słabości drużyny w siłę do kolejnych rozgrywek. Zapraszamy do rozejrzenia się po naszym asortymencie – gwarantujemy, że akcesoriów dla trenerów mamy więcej niż drużyny zawodników.

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji

Aktywne filtry