Latest posts

Bramkarz

Prowadzisz szkółkę sportową i chcesz wyposażyć swoich zawodników? A może przygotowujesz się do meczu ze znajomymi? Niezależnie od tego, czy grasz w piłkę amatorsko bądź zawodowo każdy goalkeeper znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie mamy markowe stroje bramkarskie, koszulki, spodnie, bluzy i rękawice, które pomogą Ci zatrzymać niejeden strzał. Piłka łączy ludzi, dlatego, aby zrobić u nas zakupy wystarczy, że kochasz ten sport.

Akcesoria dla trenerów, zawodowców i amatorów

Dzięki naszej ofercie wejdziesz na zupełnie nowy poziom gry. Jeśli od dawna pragnąłeś skompletować swój strój tak, jak prawdziwy zawodowiec, to z nami Ci się to uda. W końcu brak odpowiednich akcesoriów w pewnym momencie zatrzymałby rozwój Twoich umiejętności. Nie możesz sobie na to pozwolić, zwłaszcza jeśli z amatorskiego grania, planujesz wejść nieco wyżej.

Nasz asortyment jeszcze bardziej docenią starzy wyjadacze, dla których ciężkie treningi i wymagające mecze są codziennością. W takich momentach bramkarze nie mogą sobie pozwolić na dyskomfort, bo wystarczy chwila nieuwagi lub brak skupienia, aby piłka szybko znalazła się w siatce. Aby temu zapobiec, trenerzy w szkółkach i akademiach muszą najpierw zadbać o outfit swoich goalkeeperów.

Najwyższej klasy stroje dla bramkarzy

Nasze koszulki i inne profilowane elementy odzieży wyróżnia pochłaniający wilgoć i przyjemny w dotyku materiał. Wiemy, że pot dla bramkarza potrafi być równie dużym zagrożeniem, co niekończące się strzały w jego stronę. Z tego powodu chcemy zadbać zarówno o Twój komfort, jak i profesjonalny ekwipunek.

Ciężko jest czasem znaleźć odpowiedni strój bramkarski. Przeszkadzają w tym ograniczenia kolorystyczne, a przede wszystkim słabe komponenty, które uszkadzają się po jednym spotkaniu. Nie warto też kupować większych rozmiarów z myślą o ich zastosowaniu w przyszłości. U nas możesz zapomnieć o tych problemach. Rozejrzyj się, a jeśli szukasz konkretnych rozmiarów, to oferujemy fachowe doradztwo w doborze stroju oraz możliwość zamówień indywidualnych spoza katalogu na stronie.

Jest 481 produktów.

Pokazano 1-12 z 481 pozycji

Aktywne filtry